Lapa atjaunota:

Sazināties Lapas karte Drukas skats

Sākums > Latloppet slēpojums > Zelta klasika 50

 

 

 

Slēpošanas maratons ZELTA KLASIKA 50

04/02/2024

Jā, kārtīgs klasikas maratons tepat Latvijā Zelta Krogs slēpošanas trasēs!
Visā pasaulē klasikas maratonu kultūra ir ļoti spēcīga, un tā sakņojas pamatīgās slēpošanas tradīcijās, kas izkoptas daudzu gadu gaitā. Tepat kaimiņos brāļi igauņi ar slaveno Tartu Maratonu rāda lielisku piemēru, kā tas darāms. Latvijā šāds pasākums vienmēr ir pietrūcis. Mēs Zelta Krogā esam entuziasma pilni mēģināt aizsākt un attīstīt šo klasikas maratona tradīciju, piedāvājot veikt vienreizēju 50km distanci vienā no skaistākajiem Latvijas reģioniem – Piebalgā! Distance veicama 2 apļos pa 25km. Reljefs ir izaicinošs, taču skaistā ainava to pilnībā atspēko. Lai pasākums būtu saistošs ikvienam klasikas slēpotājam, būs iespēja veikt arī pusīti – 25km. Jauniešiem tiks sagatavots atsevišķs 12km aplis, savukārt pašiem mazākajiem censoņiem – 3km līkloču trasīte ap Zelta Krogu.

Balstoties veiksmīgā sadarbībā iepriekšējos gados, šis slēpojums būs arī Latloppet seriāla posms. Savukārt, lai celtu maratona kvalitāti un nestu tā vārdu plašāk pasaulē, esam panākuši vienošanos, ka ZELTA KLASIKA 50 tiek piešķirts arī prestižais Ski Classics Challengers statuss.

Mūsu mērķis ir radīt tik foršu slēpošanas maratonu, kurā dalībnieki nebīstas ne no distances garuma, ne grūtuma, zinot, ka finiša gandarījums būs tā vērts! Svinēsim šos slēpošanas svētkus kopā!

Klasikas entuziasts Jānis no Zelta Kroga!

 
Slēpojuma nolikums>
 
Dalībnieku reģistrācija / online registration >
 
Dalībnieku saraksts / entry list >
 
Trašu shēmas / coures maps:
 
Bērnu distance / kids course >
25/50km course >
Sacensību centrs / race center >
 
 
augšup